FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 11733454
nr 1173 3454
STOOL
1950s, height: 60 cm, wear.
1950-tal, höjd: 60 cm
Condition: slitage
SEK 400
Monday April 2 2018
at 19:06:35
100 kr
350 kr